Hlášení rozhlasu

Svatováclavské hody v Holubicích

Holubičtí stárci, Obec Holubice a hostinec U Kapličky vás zvou na tradiční Svatováclavské hody, které se konají od pátku 29. září do neděle 1. října. K tanci a poslechu hraje dechová hudba Dambořanka. Vstupné na sobotní a nedělní zábavu je 150 Kč, čeká na vás bohatá tombola, vynášení stárků, mašličková a předávání stárkovství.

před 13 hodinami (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Upozornění na konec pachtovního roku

Vážení občané, blíží se konec pachtovního roku. Do 30. září 2023 máte možnost si ještě upravit vaše pachtovní smlouvy. Pokud doručíte výpověď do 30. září 2023, pacht zanikne k 30. září 2024. Zpozdíte-li se byť jen o den a výpověď doručíte 1. října 2023, pacht zanikne až 30. září 2025.

před 13 hodinami (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Uzavření pošty 29. září

Oznamujeme občanům, že v pátek 29. září bude pošta v Holubicích z důvodu nemoci uzavřena.

před 13 hodinami (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Závěrečné letní kino

Obec Holubice a Kinematograf Pavla Čadíka vás srdečně zvou na závěrečné promítání letního kina, které se uskuteční v úterý 26. září od 19 hod., tradičně u hostince U Kapličky. Přijďte se společně rozloučit s létem za promítání legendárního prvního československého širokoúhlého filmu Limonádový Joe aneb Koňská opera. Vstupné je dobrovolné. Budeme rádi, dojdete-li a prožijete poslední neopakovatelnou atmosféru tohoto léta!

před 15 hodinami (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Parkování u obecního úřadu

Vážení spoluobčané, z důvodu konání Svatováclavských hodů, prosím, neparkujte na parkovišti u obecního úřadu v termínu od 25. září - 3. října 2023. Parkovací místa budou využita k provozu lunaparku. Děkujeme za pochopení.

před 22 hodinami (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Seznamte se s chystanými projekty

Vážení spoluobčané, na Obecním úřadu v Holubicích Vám nabízíme možnost se seznámit s chystanými projekty a s jejich dokumentací.

před 22 hodinami (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Vyhodnocení cykloakce a "Mistrovství" mikroregionu ve vaření gulášů

Ždánický les a Politaví zve všechny účastníky a příznivce na vyhodnocení cykloakce Za poznáním svého regionu 2023 a na "Mistrovství" mikroregionu ve vaření gulášů. Akce proběhne ve čtvrtek 28. září 2023 od 13:00 hodin v Otnicích v parku u základní školy.

před 3 dny, 16 hodinami (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Pohybovky pro děti

V pátek 6. října začínají ve sportovní hale v Holubicích Pohybovky pro děti.

Rozdělení dětí:

od 16 do 17 hodin předškolní děti + 1. třída,

od 17 do 18 hodin děti ze 2. třídy a starší.

Vstupné je 20 Kč za hodinu.

před 3 dny, 21 hodinami (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Prodej drůbeže a krmiva

Drůbežárna Prace bude ve středu 27. září v 11:15 hod. před samoobsluhou prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak budou vykupovat králičí kožky – cena 15 Kč za kus.

před 3 dny, 22 hodinami (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Dětský klubík Mravenečci

Zveme vás na "Dětský klubík Mravenečci", který bude probíhat každou středu od 8:00 do 9:30 hodin ve sportovní hale v Holubicích. První hernička rodičů s dětmi ve věku od šesti měsíců do tří let bude ve středu 20. září. S sebou si prosím vezměte sálovou obuv s bílou podrážkou a pití, vstupné je 60 Kč za dítě.

před 1 týdnem (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Nová provozní doba pošty v Holubicích

Oznamujeme občanům, že je na pobočce Pošta Partner změněna provozní doba. Najdete ji v příloze.

před 1 týdnem (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Uzavírka komunikace do Křenovic

Oznamujeme občanům, že od pondělí 2. října do pondělí 8. ledna 2024 bude úplně uzavřena komunikace III/4161 mezi Holubicemi a Křenovicemi z důvodu rekonstrukce propustku v komunikaci u mostu v Křenovicích. Objízdná trasa vede po silnicích I/50 a II/416, viz přiložená mapka.

před 1 týdnem (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Nabídka služeb v budově OÚ Holubice

V budově obecního úřadu v Holubicích nabízíme tyto služby: pedikůru, manikůru, modeláž nehtů, kosmetiku, tvorbu účesů a masáže.

před 1 týdnem, 5 dny (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Prodej masa a uzenin

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice prodává každou středu ve 14:15 hod. u domova ANVETE senior a ve 14:30 hod. u samoobsluhy: ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY.

Ve středu 27. září mají celozávodní dovolenou.

před 2 týdny, 6 dny (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Svoz velkoobjemového, nebezpečného odpadu a elektroodpadu

V sobotu 7. října proběhne v Holubicích svoz velkoobjemového, nebezpečného odpadu a elektroodpadu. Velkoobjemový kontejner bude přistaven na parkovišti před obecním úřadem od 8:00 do 12:00 hodin.

před 4 týdny (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Kvalita vody v Holubicích

Žádáme občany, pokud zpozorují jakékoliv zabarvení pitné vody (rez), aby neodkladně kontaktovali poruchovou linku společnosti Vodovody a kanalizace Vyškov, a. s.

před 3 měsíci, 2 týdny (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail