Oficiální stránky obce Holubice

Aktuality a oznámení Zobrazit vše

Pozvánka na divadelní komedii Amnestie

Obec Holubice a divadelní spolek Slavkov vás zvou na komedii Amnestie, kterou uvedou v sobotu 24. února v 19:30 hodin hodin v sále kulturního střediska. Vstupné je 80 Kč na osobu, vstupenky můžete zakoupit také v sále před představením od 19 hodin, nejen v předprodeji. Těšíme se na vás!

před 13 hodinami (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Pozvánka na Předvelikonoční odpoledne s cukrárnou

Obec Holubice Vás zve na akci Předvelikonoční odpoledne s cukrárnou v sobotu 9. března od 14 hodin v sále kulturního střediska v Holubicích. Přijďte si posedět a pochutnat si na vynikajících zákuscích, které pro vás vyrobila cukrárna U Bílků z Křenovic.

Připravili jsme pro vás také bohatý doprovodný program.

před 1 dnem, 13 hodinami (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Pozvánka na XI. Holubický košt vín

Firma MIKA CZ a hostinec U Kapličky Vás srdečně zvou na XI. Holubický košt vín a zvěřinové hody, který se koná v sobotu 16. března od 11 do 20 hodin ve společenském sále. Můžete se těšit také na cimbálovou muziku a zvěřinové speciality.

před 2 dny, 8 hodinami (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Doporučení Komise pro rozvoj obce Holubice pro stavebníky

V návaznosti na množící se případy stavebních činností, které občané obce realizují na katastru obce Holubice, apelují členové Komise pro rozvoj obce na občany obce Holubice, jakožto na stavebníky, aby své stavební záměry konzultovali ještě před zahájením prací na místně příslušném stavebním úřadu ve Slavkově u Brna a na Obecním úřadu Holubice.

před 2 dny, 9 hodinami (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Pozvánka na Den Země

Holubičtí zahrádkáři a komise životního prostředí vás srdečně zvou na DEN ZEMĚ, který se koná v sobotu 2. března ve 14:00 hod., kdy se sejdeme před Obecním úřadem v Holubicích. Přineste si prosím své ochranné rukavice, igelitové pytle na sesbíraný odpad od nás dostanete. Těšíme se na hojnou účast!

před 2 dny, 10 hodinami (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Nabídka parkovacího stání

Obec Holubice nabízí k pronájmu čtyři parkovací místa s číselným označením 4, 7, 8 a 14 u bytových domů číslo 1 a 2. Měsíční nájemné činí 500 Kč vč. DPH, tedy 6 000 Kč vč. DPH ročně. V případě zájmu, prosím, kontaktujte OÚ Holubice, paní Janu Čechovou na tel.: 603 407 260 nebo na mailové adrese: cechova@holubiceou.cz.

před 2 dny, 10 hodinami (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Prodej masa a uzenin

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice prodává každou středu ve 14:15 hod. u domova ANVETE senior a ve 14:30 hod. u samoobsluhy čerstvé maso, uzeniny a speciality.

Celozávodní dovolenou mají od 23. prosince do 7. ledna.

před 2 dny, 10 hodinami (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Prodej drůbeže a krmiva

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 22. února v 11:15 hod. prodávat drůbež, krmivo a vitamínové doplňky.

před 3 dny, 13 hodinami (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail

Odběr novinek