Oficiální stránky obce Holubice

Aktuality a oznámení Zobrazit vše

Pozvánka na letní kino v Holubicích

Letní kino Pavla Čadíka společně s Obcí Holubice Vás srdečně zvou na promítání před hostincem U Kapličky. Vstup je volný nebo s dobrovolným příspěvkem. Začátek promítání bude krátce po 19. hodině.

Pátek 26. 7. - GUMP - jsme dva
Sobota 27. 7. - Pelíšky
Neděle 28. 7. - Poklad na Stříbrném jezeře
Pondělí 29. 7. - Indiana Jones a chrám zkázy
Úterý 30. 7. - Postřižiny

21 hours ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Pozvánka na akci Doma je doma: na vlastní kůži

Zveme vás na akci zaměřenou na asistivní technologie a podporu pečujících osob a osob, které potřebují péči a podporu. Přijďte si vyzkoušet různá zařízení, potkat se s odborníky a zapojit se do rozvoje informačního prostředí, které zpřístupní téma a možnosti asistivních technologií jak pro neformální pečující, tak pro samotné klienty sociálních a zdravotních služeb a zaměstnance poskytovatelů těchto služeb.

21 hours ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Kronika vzpomínek

Obec Holubice se zapojila do projektu Kronika vzpomínek (natáčení vzpomínek občanů).

2 days, 21 hours ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Prodej masa a uzenin

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice prodává každou středu ve 14:15 hod. u domova ANVETE senior a ve 14:30 hod. u samoobsluhy čerstvé maso, uzeniny a speciality. Ve stejný čas prodává svůj sortiment také pojízdná prodejna Oříšek jede.


3 days, 2 hours ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Běh s holubicí

TJ Holubice a Obec Holubice pořádají sportovní akci Běh s holubicí, která se bude konat v sobotu 21. září v místní části obce Curdík. Závodit se bude v několika věkových kategoriích na různě dlouhých tratích.

Organizátoři již přijímají registrace, veškeré informace naleznete na webu obce, v záložce "Služby, spolky, organizace", ve složce "Ostatní" a na FB Obec Holubice. Kontakt na organizátory na mailu holubice.fotbal@gmail.com.

1 week, 3 days ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Med přímo od včelaře z Holubic

Pan Antonín Florián oznamuje občanům, že prodává domácí med za 180 Kč za 1 kg. Adresa je Holubice č.p. 259, volat můžete na tel.: 723 623 220.

1 week, 3 days ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Hledáme zaměstnance na údržbu zeleně

Obec Holubice nabízí volné pracovní místo na pozici "Pracovník údržby obce a veřejné zeleně." Místo je vhodné i jako brigáda pro studenty. Veškeré informace naleznete v příloze.

1 week, 3 days ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Koncert Hradišťanu

Obec Tvarožná vás zve na koncert souboru Hradišťan, který se bude konat 10. srpna od 20 hodin v areálu Kosmák. Vstupné lze zakoupit v předprodeji za 400 Kč.

1 week, 6 days ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail

Odběr novinek