Oficiální stránky obce Holubice

Aktuality a oznámení Zobrazit vše

Seznamte se s chystanými projekty

Vážení spoluobčané, na Obecním úřadu v Holubicích Vám nabízíme možnost se seznámit s chystanými projekty a s jejich dokumentací.

2 days ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Pozvánka na Rozsvícení vánočního stromu

Obec Holubice a ZŠ a MŠ Holubice vás zvou na Rozsvícení vánočního stromu v neděli 3. prosince před obecním úřadem.

16:00 jarmark dětí a žáků z MŠ a ZŠ, prohlídka nové dětské knihovny, malování na obličej.

17:00 kulturní program a rozsvícení vánočního stromu.

2 days ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie ve čtvrtek 14. prosince a v pátek 15. prosince od 7:00 do 15 hodin.

Přerušení se týká hlavní ulice od mostu železniční vlečky v Kruhu (od č. p. 213) po kapli sv. Gotharda (č. p. 185 ke kostelu po č. p. 3). Dále od kapličky celá ulice nad hostincem po č. p. 105, Nová ulice po č. p. 106, celý Vranov a oblast Pod Bahny. Bez proudu bude ulice od obecního úřadu po č. p. 292 a 293, dále Horní sportovní ulice od č. p. 116 po č. p. 212. Elektřina také nepůjde v oblasti nad vlakovým nádražím od č. p. 125 po č. p. 189 včetně všech firem k Eurovraku.

Upozorňujeme, že kvůli přerušení dodávky el. energie bude také mimo provoz vodárna Pod Bahny, z toho důvodu nepoteče voda v bytových domech.

2 days ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Provoz sportovní haly mezi svátky

Vážení spoluobčané, pokud máte zájem si jít zasportovat do sportovní haly v Holubicích mezi vánočními svátky (od středy 27. prosince do soboty 30. prosince), pište prosím na mail.: mistostarosta@holubiceou.cz nebo volejte 602 407 261.

3 days ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Upozornění pro vlastníky a uživatele pozemků od EG.D, a. s.

Firma EG.D, a. s. upozorňuje vlastníky a uživatele pozemků na zákonnou povinnost odstranění dřevin ohrožujících bezpečný a spolehlivý provoz elektrického distribučního zařízení. Odstranění je třeba provést tak, aby byla dodržena maximální výška porostu a ochranná pásma vedení.

2 weeks, 4 days ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Doporučení Komise pro rozvoj obce Holubice pro stavebníky

V návaznosti na množící se případy stavebních činností, které občané obce realizují na katastru obce Holubice, apelují členové Komise pro rozvoj obce na občany obce Holubice, jakožto na stavebníky, aby své stavební záměry konzultovali ještě před zahájením prací na místně příslušném stavebním úřadu ve Slavkově u Brna a na Obecním úřadu Holubice.

4 weeks, 1 day ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Nový denzitometr ve Slavkově

VE SLAVKOVĚ U BRNA BUDE NOVÝ DENZITOMETR – PŘÍSTROJ NA MĚŘENÍ

OSTEOPORÓZY.

Denzitometrické vyšetření je zaměřeno na stanovení obsahu minerálů v kostech.

Objednávkový systém bude spuštěn od 1. 12. 2023 na webových stránkách www.tommipraktik.cz odkaz denzitometrie, tel.: 602 153 465.

Zahájení provozu od 1. 2. 2024 na adrese Tyršova 324, Slavkov u Brna 664 07(suterén).

1 month ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Nabídka služeb v budově OÚ Holubice

V budově obecního úřadu v Holubicích nabízíme tyto služby: pedikůru, manikůru, modeláž nehtů, kosmetiku, tvorbu účesů a masáže.

1 month, 4 weeks ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail

Odběr novinek