Oficiální stránky obce Holubice

Aktuality a oznámení Zobrazit vše

Svatováclavské hody v Holubicích

Holubičtí stárci, Obec Holubice a hostinec U Kapličky vás zvou na tradiční Svatováclavské hody, které se konají od pátku 29. září do neděle 1. října. K tanci a poslechu hraje dechová hudba Dambořanka. Vstupné na sobotní a nedělní zábavu je 150 Kč, čeká na vás bohatá tombola, vynášení stárků, mašličková a předávání stárkovství.

15 hours ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Upozornění na konec pachtovního roku

Vážení občané, blíží se konec pachtovního roku. Do 30. září 2023 máte možnost si ještě upravit vaše pachtovní smlouvy. Pokud doručíte výpověď do 30. září 2023, pacht zanikne k 30. září 2024. Zpozdíte-li se byť jen o den a výpověď doručíte 1. října 2023, pacht zanikne až 30. září 2025.

15 hours ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Uzavření pošty 29. září

Oznamujeme občanům, že v pátek 29. září bude pošta v Holubicích z důvodu nemoci uzavřena.

15 hours ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Závěrečné letní kino

Obec Holubice a Kinematograf Pavla Čadíka vás srdečně zvou na závěrečné promítání letního kina, které se uskuteční v úterý 26. září od 19 hod., tradičně u hostince U Kapličky. Přijďte se společně rozloučit s létem za promítání legendárního prvního československého širokoúhlého filmu Limonádový Joe aneb Koňská opera. Vstupné je dobrovolné. Budeme rádi, dojdete-li a prožijete poslední neopakovatelnou atmosféru tohoto léta!

17 hours ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Parkování u obecního úřadu

Vážení spoluobčané, z důvodu konání Svatováclavských hodů, prosím, neparkujte na parkovišti u obecního úřadu v termínu od 25. září - 3. října 2023. Parkovací místa budou využita k provozu lunaparku. Děkujeme za pochopení.

23 hours ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Seznamte se s chystanými projekty

Vážení spoluobčané, na Obecním úřadu v Holubicích Vám nabízíme možnost se seznámit s chystanými projekty a s jejich dokumentací.

1 day ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Vyhodnocení cykloakce a "Mistrovství" mikroregionu ve vaření gulášů

Ždánický les a Politaví zve všechny účastníky a příznivce na vyhodnocení cykloakce Za poznáním svého regionu 2023 a na "Mistrovství" mikroregionu ve vaření gulášů. Akce proběhne ve čtvrtek 28. září 2023 od 13:00 hodin v Otnicích v parku u základní školy.

3 days, 17 hours ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail
Pohybovky pro děti

V pátek 6. října začínají ve sportovní hale v Holubicích Pohybovky pro děti.

Rozdělení dětí:

od 16 do 17 hodin předškolní děti + 1. třída,

od 17 do 18 hodin děti ze 2. třídy a starší.

Vstupné je 20 Kč za hodinu.

3 days, 23 hours ago (Ilona Marinčová)

Zobrazit detail

Odběr novinek