Oficiální webové stránky obce Holubice
                                        úvodní stránka - home
 
Odběr novinek
Vaše jméno a příjmení

Váš email
Statistika
NOVINKY

Masopust

21. 2. 2017 Ing. Jiří Pindryč

Ordinace MUDR.Svobodové

MUDr.Svobodová oznamuje, že ve dnech  2. a 3. března a od 13. do 17. března 2017 nebude ordinovat z důvodu dovolené. V týdnu od 13.3 do 17.3.2017 bude v ordinaci přítomna sestra. Akutní případy ošetří v obou termínech MUDR. Pikolon, Šaratice.

21. 2. 2017 Ing. Jiří Pindryč

Nabídka kamenictví PIETRA

Vážení spoluobčané do naší obce přijede Kamenictví PIETRA a nabízí možnost objednávky na veškeré kamenické práce se zimní slevou až 30 %.
Firma nabízí:
-výrobu nových pomníků,
-renovaci stávajících pomníků,
-sekání a obnova nápisů,
-veškeré kamenické práce,
-prodej a montáž náhrobních doplňků.
Poradit, popřípadě objednat si můžete za každého počasí ve středu 22.2.2017 od 11.30 do 12.00 hod. na místním hřbitově.

...................................................................................................................................
kontakt: kamenictví PIETRA - Robert Josefík, Vinohradská 370 ,Uh. Brod 68734, tel.:777 54 53 51

20. 2. 2017 Ing. Jiří Pindryč

Pozvánka do knihovny

Dovolujeme si Vás upozornit, že v místní knihovně byl obnoven výměnný fond z Vyškova. Můžete si zapůjčit nové historické romány, beletrii pro ženy, detektivky, dětskou literaturu i audioknihy.

Zveme všechny stávající i nové čtenáře, knihovna je otevřena každou středu od 16. do 18. hod. v budově Obecního úřadu v Holubicích.

20. 2. 2017 Ing. Jiří Pindryč

Ostatková zabijačka 25.2.2017

20. 2. 2017 Ing. Jiří Pindryč

Prodej drůbeže a krmiva

Drůbežárna Prace bude ve středu  22. 2.2017  v 11:15 hod. prodávat: kuřice všech barev - 170 Kč/ks, chovné kohouty, roční slepice - 80 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky,  dále pak bude vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks.

20. 2. 2017 Ing. Jiří Pindryč

Elektronická evidence tržeb

Se zavedením elektronické evidence tržeb stále navštěvují živnostenský úřad podnikatelé a žádají o podání informací k této povinnosti.

Dovolujeme si proto připomenout podnikatelské veřejnosti, že úřad funguje jako centrální registrační místo, kde je možno získat informace v souvislosti s podnikáním v režimu živnostenského zákona a dále uskutečnit zákonem stanovená podání vůči dalším orgánům státní správy. Živnostenský úřad však v žádném případě není kompetentní podávat informace ohledně EET. Ty je třeba požadovat u příslušného finančního úřadu.

          Helena  Jelínková,  odbor správních činností a živnostenského úřadu

10. 2. 2017 Ing. Jiří Pindryč

Nabídka práce

Firma Vrána s.r.o. výroba dveří - vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

 1. technická příprava výroby – jednosměnný provoz, předpokládaný nástup duben až květen, požadované vzdělání maturita technického směru, nejlépe vyučen v  oboru truhlář - hlavní pracovní poměr

        2. údržba budov a nemovitostí - manuální zručnost a ŘP skupiny B, nástup možný ihned - hlavní pracovní  poměr

Provozovna Tučapy 50, kontakt p. Brandýs tel: 724 038 413, e-mail: brandys@vrana-dvere.cz.

8. 2. 2017 Ing. Jiří Pindryč

Připojování na splaškovou kanalizaci

Do splaškové kanalizace se nesmí odvádět dešťové vody a  vyčerpávat obsah stávajících septiků a jímek. Odvoz a vyčerpání stávajících jímek a septiků fekálním vozidlem si musí každý majitel  rodinného domu zajistit na vlastní náklady. Přečerpání splašků z jímek a septiků do nové kanalizace by způsobilo havárii čističky odpadních vod a v případě zjištění  původce, bude požadována náhrada škody.  Formulář protokolu o kontrole kanalizační přípojky a smlouva na stočné je pro informaci na WEBu obce  v položce kanalizace - soubory ke stažení. Platba za stočné podle této nové smlouvy bude platit od 1.1.2016.

23. 9. 2015 Ing. Jiří Pindryč

Registrace k odběru novinek

Sdělujeme Všem zájemcům o zasílání novinek z WEBu obce Holubice do soukromých mailů postup přihlášení. Na levé straně záhlaví WEBu je nabídka odběr novinek. V této nabídce si každý vyplní jednotlivé kolonky  a to : svoje jméno, e-mailovou adresu a dále opíše text, který se zobrazuje v nabídce a na závěr odklikne kolonku registrovat. Po těchto operacích přijde každému oznámení na jeho e-mail a je nutno kliknutím potvrdit registraci k odběru novinek. Po absolvování tohoto postupu budou registrovaným účastníkům přicházet veškeré novinky ukládané na WEB obce Holubice.

Ing. Jiří Pindryč