Oficiální webové stránky obce Holubice
                                        úvodní stránka - home
 
Odběr novinek
Vaše jméno a příjmení

Váš email
Statistika
NOVINKY

Volejbalová utkání.

V sobotu 21.1.2017 sehrají volejbalisté Holubic v místní sportovní hale ligová utkání proti volejbalistům Sokola Střelice. Začátky utkání jsou v 10:00 a 13:00 hod. Na utkání zvou volejbalisté.

18. 1. 2017 Ing. Jiří Pindryč

Tříkrálová sbírka

Vážení spoluobčané,

koledníci a organizátoři Tříkrálové sbírky Vám děkují za Vaše finanční příspěvky do sbírky na charitativní účely, která se uskutečnila v sobotu 7.ledna 2017. V naší obci se vybralo 33 470,- Kč.

11. 1. 2017 Ing. Jiří Pindryč

Vypnutí el. energie dne 24.1.2017

Z důvodů plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude dne 24.1.2017 od 8:00 do 15:00 vypnuta elektrická energie v  následující  části obce Curdík:

  • levá část ulice od železniční trati Brno - Přerov po křižovatku k čističce včetně rodinných domů na spojovací ulici k nádraží a dům č.p. 311

Mapa vypnuté části obce je v příloze na novinkách WEBu a bude vyvěšena na úřední desce  před obecním úřadem.

9. 1. 2017 Ing. Jiří Pindryč

Pracovní místa

Firma SAND TEAM Holubice přijme brigádníky - pracovnice/pracovníky na kontrolu a balení slévárenských jader. Mzda 80,- Kč/hod. Kontakt : Ing.Jaroslav Komárek tel.: 723 584 511.

5. 1. 2017 Ing. Jiří Pindryč

Připojování na splaškovou kanalizaci

Do splaškové kanalizace se nesmí odvádět dešťové vody a  vyčerpávat obsah stávajících septiků a jímek. Odvoz a vyčerpání stávajících jímek a septiků fekálním vozidlem si musí každý majitel  rodinného domu zajistit na vlastní náklady. Přečerpání splašků z jímek a septiků do nové kanalizace by způsobilo havárii čističky odpadních vod a v případě zjištění  původce, bude požadována náhrada škody.  Formulář protokolu o kontrole kanalizační přípojky a smlouva na stočné je pro informaci na WEBu obce  v položce kanalizace - soubory ke stažení. Platba za stočné podle této nové smlouvy bude platit od 1.1.2016.

23. 9. 2015 Ing. Jiří Pindryč

Registrace k odběru novinek

Sdělujeme Všem zájemcům o zasílání novinek z WEBu obce Holubice do soukromých mailů postup přihlášení. Na levé straně záhlaví WEBu je nabídka odběr novinek. V této nabídce si každý vyplní jednotlivé kolonky  a to : svoje jméno, e-mailovou adresu a dále opíše text, který se zobrazuje v nabídce a na závěr odklikne kolonku registrovat. Po těchto operacích přijde každému oznámení na jeho e-mail a je nutno kliknutím potvrdit registraci k odběru novinek. Po absolvování tohoto postupu budou registrovaným účastníkům přicházet veškeré novinky ukládané na WEB obce Holubice.

Ing. Jiří Pindryč