Oficiální webové stránky obce Holubice
                                        úvodní stránka - home
 
Odběr novinek
Vaše jméno a příjmení

Váš email
Statistika
NOVINKY

Nabídka práce

Restaurace u Paseků v  Újezdě u Brna přijme servírku - číšníka, informace tel. : 721 030 527

22. 3. 2017 Ing. Jiří Pindryč

Perníkové odpoledne

22. 3. 2017 Ing. Jiří Pindryč

Nabídka práce

Památník Mohyla míru (pobočka Muzea Brněnska, příspěvkové organizace) příjme průvodkyni (průvodce) a pokladní na hlavní pracovní poměr (úvazek 1,0). Hledáme také sezonní brigádníky  na období květen – září. Podmínkou výborná znalost alespoň jednoho cizího jazyka, komunikativnost, odolnost vůči stresu, spolehlivost a příjemné vystupování. Práce také o víkendech. Další informace na emailu:
mohyla-miru@muzeumbrnenska.cz nebo tel. č. 544 244 724.

10. 3. 2017 Ing. Jiří Pindryč

Místní poplatky

Obecní úřad upozorňuje občany, že do 31. března je nutno zaplatit místní poplatky za popelnice - 450 Kč/osobu/rok a psy 100 Kč/rok . Poplatky je možno uhradit na obecním úřadě v pondělí a ve středu od 8:00 - 17:00 hod. a v úterý a ve čtvrtek od 8:00 - 15:00 hod nebo převodem z účtu - č.účtu obce Holubice je 196113129/0300, variabilní symbol je č.p. domu. U bytových domů je VS  č.domu  a do poznámky přijmení osob, za které se platí.

22. 2. 2017 Ing. Jiří Pindryč

Připojování na splaškovou kanalizaci

Do splaškové kanalizace se nesmí odvádět dešťové vody a  vyčerpávat obsah stávajících septiků a jímek. Odvoz a vyčerpání stávajících jímek a septiků fekálním vozidlem si musí každý majitel  rodinného domu zajistit na vlastní náklady. Přečerpání splašků z jímek a septiků do nové kanalizace by způsobilo havárii čističky odpadních vod a v případě zjištění  původce, bude požadována náhrada škody.  Formulář protokolu o kontrole kanalizační přípojky a smlouva na stočné je pro informaci na WEBu obce  v položce kanalizace - soubory ke stažení. Platba za stočné podle této nové smlouvy bude platit od 1.1.2016.

23. 9. 2015 Ing. Jiří Pindryč

Registrace k odběru novinek

Sdělujeme Všem zájemcům o zasílání novinek z WEBu obce Holubice do soukromých mailů postup přihlášení. Na levé straně záhlaví WEBu je nabídka odběr novinek. V této nabídce si každý vyplní jednotlivé kolonky  a to : svoje jméno, e-mailovou adresu a dále opíše text, který se zobrazuje v nabídce a na závěr odklikne kolonku registrovat. Po těchto operacích přijde každému oznámení na jeho e-mail a je nutno kliknutím potvrdit registraci k odběru novinek. Po absolvování tohoto postupu budou registrovaným účastníkům přicházet veškeré novinky ukládané na WEB obce Holubice.

Ing. Jiří Pindryč